שירה בציבור לחתונה - למי זה מתאים?

מבט אחד על החתונות של היום, ואנחנו יכולים לראות באיזו הוצאה גדולה מדובר. קייטרינג, תקליטן, לבוש, עיצוב, ומעל הכל השכרת גן אירועים ואולם. יש לא מעט זוגות ובעיקר הורים של זוגות, שנאלצים להתמודד עם ההוצאות הכבדות לאורך חודשים ואפילו שנים. הכל בגלל ההחלטה לעשות אירוע מפואר מאוד, בסטנדרטים גבוהים, עם תג מחיר גבוה.

 

אך אפשר גם אחרת. אפשר לעשות אירוע יותר צנוע, פשוט אך עדיין משמח ומהנה לא פחות מחתונה מושקעת. זה אפשרי אם בוחרים להפוך את האירוע לשירה בציבור. זה נשמע אולי מוזר בפעם הראשונה ששומעים את זה, הרי מה לשירה בציבור ולחתונה, במיוחד היום כשיש כל כך אפשרויות מגוונות לערוך חתונות מפוארות.

 

שירה בציבור בחתונה – למה זה רעיון טוב

זוגות רבים בוחרים להכניס שירה בציבור כאלמנט ראשי או משני באירוע, בשביל לשלב משהו יותר מקומי, יותר פשוט. יש בשירה בציבור משהו שמזכיר את ארץ ישראל הישנה, זו של האדמה, זו של  ההגשמה. ניתן לשלב בשירה בציבור אלמנטים עכשוויים שונים, אלמנטים הרבה יותר מוכרים ומקובלים, אשר יאפשרו לכל המשתתפים באירוע ליהנות מכך.

 

כמו שציינו, ניתן להכניס את השירה בציבור כאלמנט ראשי, קרי הופעה שתלווה את החתונה לאורך כל הדרך, במקום תקליטן, במקביל או לפני שהוא מתחיל לנגן. כשהתכנון הוא, שהשירה בציבור מיועדת למבוגרים יותר והתקליטן לצעירים שנשארים לרקוד בשעות הקטנות של הלילה.

 

אפשרות אחרת היא לשלב את השירה בציבור, כמשהו צדדי, זה במידה וניתן לשלב את שני הדברים גם יחד. נניח, באירוע עצמו בחלק אחד תהיה שירה בציבור ובחלק אחר ריקודים עם תקליטן.

 

כיצד יוצרים שירה בציבור בחתונה

הדרך הטובה ביותר לשלב שירה בציבור היא עם אקורדיון, כאשר לכל המוזמנים יש את מילות השירים השונים. בשביל שכל הקהל יוכל ליהנות, מומלץ לשלב בין שירים ישנים לשירים חדשים. אם רוצים לשלב עוד יותר בין אז לעכשיו, ניתן להוסיף לשירה בציבור מכשיר קריוקי. אז יוכלו המשתתפים לשיר את מילות השירים, בלי להתבייש ובלי לזייף, כשמוזיקה מלווה אותם  בהנאה.

 

ראו גם: שירה בציבור לאירועים פרטיים

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .